Switch to english interface?
Інтеграції Serpstat:
швидкий доступ до ваших даних
Використовуєте інші сервіси, щоб проаналізувати дані з різних джерел, а також для візуалізації та контролю завдань, але доводиться часто перемикатись? Щоб заощадити час, синхронізуйте ваш акаунт Serpstat з іншими інструментами за допомогою простих інтеграцій.

Ще не зареєстровані у Serpstat?

Інтеграції з Google-продуктами і розширення для браузерів

Для швидкого доступу до аналітики і доповнення ваших дашбордів за допомогою SEO- і PPC-даних, скористайтесь API-токеном вашого акаунту і налаштуйте Google-інтеграції:
Встановити Serpstat Website SEO Checker для:

Google Sheets

Використайте Serpstat Batch Analysis для Google-таблиць і отримуйте інформацію зі звітів Serpstat за ключовими фразами, доменами і посиланнями, аналізуйте їх у зручному форматі.

Google Data Studio

Візуалізуйте дані Serpstat про свої проєкти за допомогою конектора для Google Data Studio.

Gmail

Налаштуйте регулярне розсилання звітів про позиції, технічні помилки, зворотні посилання за вашим проєктом на пошту.

Google Chrome

Аналізуйте ключові показники будь-якого сайту або сторінки у браузері за допомогою Serpstat Website SEO Checker. Комплексний експрес-аналіз сайту в один клік доступний також в інших браузерах.
Serpstat та інші SEO-сервіси
Використовуєте декілька SEO-сервісів, щоб отримувати максимально вичерпні дані? Дізнайтеся більше про доступні API-інтеграції, що передбачають дані Serpstat:
Пошук ключових фраз, завантаження даних про цілі домени або окремі сторінки, фільтри і сортування даних для зручної роботи в Excel.
Serpstat + SEOTools for Excel
Масовий аналіз і порівняння сайтів за основними SEO-параметрами, включно з аналітикою Serpstat.
Serpstat + Netpeak Checker
Аналіз пошукових запитів за ключовою фразою, доменом або URL за всіма базами, що є у доступі Serpstat безпосередньо у панелі керування Кey Сollector.
Serpstat + Key Collector
Оцінка якості ресурсів для розміщення гостьових постів, прес-релізів на контентному маркетплейсі Collaborator за допомогою метрик Serpstat: SDR, доменів, що посилаються, IP-адрес, вихідних доменів і запитів у топі.
Serpstat + Collaborator
Зв'яжіться з техпідтримкою в онлайн-чаті або напишіть на support@serpstat.com
Маєте ідею інтеграції для користувачів Serpstat? Сповістіть нас!
Serpstat та інструменти для планування завдань і звітності
Об'єднайте процеси, пов'язані з SEO зі своїми таск-менеджерами і дашбордами для більш ефективного керування всіма завданнями. Перелік інтеграцій Serpstat і програм, які впровадили дані Serpstat у свої інтерфейси:
Всі необхідні дані для аналізу ключових слів, аналізу конкурентів, зворотних посилань на одній платформі для візуалізації та автоматизації звітності за ключовими показниками ефективності.
Serpstat + Oviond
Відстежування прогресу за проєктом і створення швидких звітів на основі даних Serpstat та інших джерел. Діліться результатами зі своєю командою та з клієнтами.
Serpstat + Reportz
Планування робочого процесу команди з початку і до кінця із впровадженням інформації, пов'язаною із SEО (ключові фрази, аналітика про домен і сторінки, зворотні посилання конкурентів і свого сайту).
Serpstat + Stackby
Швидкий доступ до аналізу конкурентів, ключових слів та зворотних посилань у хмарному інструменті для бізнес-аналітики від Salesforce. Використовуючи інтеграцію Serpstat та Datorama, ви можете доповнити дані з інших маркетингових джерел SEO-трафіком, видимістю, даними за зворотними посиланнями, ключовими словами та топовими сторінками.
Serpstat + Datorama

White Label-рішення.
Як інтегрувати дані Serpstat у свій продукт?

Якщо ви маєте програму чи онлайн-інструмент, якому необхідні дані про ранжування в пошукових системах, ключові слова, сайти конкурентів, зовнішні посилання, то API Serpstat — ідеальне рішення. Залишіть заявку, щоб дізнатись умови додавання даних Serpstat у ваш сервіс.

Зв'яжіться з техпідтримкою в онлайн-чаті або напишіть на support@serpstat.com
Персональна демонстрація
Залиште свої контакти, і ми проведемо для вас персональну демонстрацію сервісу і запропонуємо комфортні та вигідні умови для старту використання інструменту!
Підпишіться на нашу розсилку
Кейси, лайфхаки, дослідження та корисні статті у щотижневій розсилці від редактора.
Відкрити чат технічної підтримки

Знайомство з сервісом

Serpstat економить час, як і ми готові заощадити ваш, на знайомстві з ключовими можливостями сервісу.

Наш фахівець зв'яжеться з вами і за підсумком запропонує відповідний варіант, який може включати персональну демонстрацію, пробний період, навчальні статті та записи вебінарів, консультацію фахівця, а також комфортні умови для старту використання Serpstat.

Ім’я

Введіть адресу електронної пошти

Телефон

Будемо раді вашому коментарю

Дякуємо, ми зберегли ваші нові налаштування розсилок.

mail pocket flipboard Messenger telegramm