Switch to english interface?
Знайдіть помилки аналізованої сторінки за лічені хвилини і отримаєте рекомендації щодо їх виправлення. Аналізуйте будь-яку сторінку сайту конкурента і порівнюйте рівень її оптимізації з аналогічною сторінкою свого сайту.

Аудит однієї сторінки

Перевірте ефективність виправлення помилок для певної сторінки. Аудит сторінки — це функція, завдяки якій можна швидко провести поглиблений SEO-аналіз сторінки, знайти помилки в оптимізації та отримати рекомендації щодо їх виправлення. Отримані дані показують ефективність окремих елементів сторінки на вашому сайті.

Проведіть швидку перевірку будь-якої сторінки сайту

Аудит сторінки сайту за допомогою інструмента Текстова аналітика покаже помилки та рекомендації для текстової частини сторінки. Отримайте конкретні рекомендації щодо оптимізації сторінки: семантики для метатегів та інших елементів сторінки. Комплексна перевірка сторінки сайту дасть довідку про проблеми, включаючи перелік технічних помилок та вразливостей на конкретній сторінці.

Перевірка оптимізації сторінки

Перевірка сторінки на технічні помилки

проблеми з https;
помилки 404;
індексацію;
редиректи;
Перевірка оптимізації сторінки дає можливість навіть невеликим покращенням покращеннями на сайті досягти максимального ефекту. Ви зможете покращити ранжування відстаючих по трафіку URL і зробити сторінки лідери ще ефективнішими.

SEO аудит сторінки покаже:
правильність атрибутів hreflang;
правильність розмітки та ін.
Швидкість завантаження впливає на досвід користувача і ранжування сайту. Serpstat дає можливість оцінити pagespeed, щоб зрозуміти, яку роль грає цей фактор у кожному конкретному випадку.

Перевірка швидкості завантаження сторінки

Перевірка AMP-сторінки

AMP — прискорені версії сторінок, які оптимізовані для відображення на мобільних пристроях. Від правильної оптимізації таких URL залежить, наскільки добре сайт конвертуватиме мобільний трафік в лідів. За допомогою Serpstat можна перевірити, як працюють AMP-сторінки, що створені на вашому сайті. Аналіз веб-сторінки покаже, наскільки вона ефективна і що можна поліпшити.
Вихідні посилання є на всіх сайтах. Але занадто велика кількість і не оптимізовані атрибути призведуть до втрати посилальної ваги, зниження позицій і трафіку. Щоб цього не сталося, перевіряйте кількість та атрибути вихідних посилань на сторінці, щоб зрозуміти, як вони впливають на її позиції за допомогою Аналізу посилань.

Перевірка вихідних посилань на сторінці

Визначте число dofollow та nofollow посилань, щоб за потреби оптимізувати атрибути.
Дізнайтеся тип посилання: текстове, зображення або редиректне.
Дати першої та останньої індексації.
Оптимізуйте цілеспрямовано, не витрачаючи лімітів
Порівняйте оцінювання оптимізації сторінок однакового призначення
Зрозумійте, що роблять успішні конкуренти

Порівняння оптимізації конкретних сторінок

Унікальний аудит Serpstat лише для однієї сторінки дозволяє порівнювати рівні оптимізації будь-яких цільових сторінок вашого сайту зі сторінками ваших конкурентів.
Не витрачайте ліміти на аудит за допомогою надточної перевірки, просто поставте в чергу одну цільову сторінку у своєму проєкті та отримайте повний звіт за хвилину.
Сторінка оптимізована всього за два ліміта :)
Виправте і повторіть аудит
Отримайте рекомендації щодо їх виправлення
Знайдіть всі SEO помилки будь-якої сторінки сайту за лічені хвилини

Витрачайте ліміти на аудит ефективніше

Що фахівці кажуть про Serpstat?
Щодня тисячі фахівців з інтернет-маркетингу користуються нашою платформою. Долучіться до них та спробуйте Serpstat прямо зараз!
Serpstat допомагає мені в моїх завданнях, наприклад, швидко і зручно аналізувати семантику конкурентів і трафік. Serpstat складно знайти аналог, коли справа стосується семантики.
Serpstat містить серйозний набір інструментів для різних завдань. З ними можна економити час на аналіз конкурентів і підбір семантики, знаходити «обхідні шляхи» для підвищення трафіку. У плані статистики з видачі та аналізу посилань - сміливо рекомендую!
Продукт дуже масштабний, ми використовуємо його кожен день для оцінки донорів, збору семантичного ядра, або ж використовуємо API для оцінки посилальної маси або наших ресурсів, які ми просуваємо.
Сергій Кокшаров
Творець блогу Devaka.ru
Олексій Трудов
Творець блогу "SEO без бубна"
Дмитро Петренко
Автор курсу "Створення сітки PBN під ключ"
based on 120 reviews
based on 127 reviews
based on 406 reviews
based on 17 reviews
based on 17 reviews

Приєднуйтесь до 400 000 найпрогресивніших SEO-команд і зробіть бренд помітнішим в Інтернеті вже зараз

FAQ

1. Що таке SEO-аудит сторінки сайту?

SEO-аудит сторінки сайту – це перевірка сторінки на помилки, які погіршують її ранжування, заважають отримувати максимум трафіку та добре конвертувати відвідувачів у лідів. Про те, як зробити аудит сайту, читайте у статті нашого блогу.

2. Навіщо потрібен технічний аудит сторінки сайту?

Технічний аудит сторінки сайту допомагає знайти проблеми та недоробки на сторінці. Після усунення помилок сторінка краще ранжуватися в пошукових системах, принесе більше трафіку та заявок.

3. Що входить до технічного аналізу сторінки сайту?

Технічний аналіз сторінки включає перевірку:

  • кодів відповіді;
  • вихідних посилань;
  • індексації сторінки;
  • мета тегів;
  • мікророзмітки;
  • редиректив;
  • атрибутів hreflang.
Відкрити чат технічної підтримки

Знайомство з сервісом

Serpstat економить час, як і ми готові заощадити ваш, на знайомстві з ключовими можливостями сервісу.

Наш фахівець зв'яжеться з вами і за підсумком запропонує відповідний варіант, який може включати персональну демонстрацію, пробний період, навчальні статті та записи вебінарів, консультацію фахівця, а також комфортні умови для старту використання Serpstat.

Ім’я

Введіть адресу електронної пошти

Телефон

Будемо раді вашому коментарю

Дякуємо, ми зберегли ваші нові налаштування розсилок.

mail pocket flipboard Messenger telegramm