Switch to english interface?

Customer Success Serpstat

Допомога експертів Serpstat в підвищені ефективності вашої роботи

Зв'язатися з нами

Ми пропонуємо навчання та консультації по работі з Serpstat. Не має різниці, чи ви досвідчений користувач, чи зовсім новенький, нам є що сказати кожному.

Customer Success Serpstat
Онбординг
Консультації
Вебінари
Технічна підтримка
Serpstat Академія

Онбординг

У рамках онбордингу ви отримаєте як базову, так і детальну допомогу з налаштування і запуску вашого першого проєкту в Serpstat.

Базовий онбординг (доступний всім нашим користувачам) — це самостійна робота з навчальними матеріалами (Академія Serpstat, Приклади використання, Посібник користувача, Відео-уроки).

Продвинутий онбординг (доступний платним користувачам) дає можливість персонального спілкування з вашим особистим помічником — фахівцем Serpstat, який допоможе ефективно налаштувати ваш проєкт.

Онбординг

Консультації

Персональні консультації по роботі з Serpstat ідеально підходять тим користувачам, які хотять підвищити результативність роботи з сервісом, його окремими модулями, а також c API Serpstat.

Для наших платних користувачів персональні консультації доступні по Skype і Google Hangouts.

Консультації

Вебінари

Ми разом з нашими колегами з команд Sales та Marketing регулярно проводимо вебінари. Вони націлені на надання загальної структурованої інформації про функціонал сервісу. Такі заходи будуть цікаві тим користувачам, які тільки починають роботу з Serpstat, оскільки дають уявлення про основні та найбільш цікаві функції сервісу, а також відповідають на питання, що задаються найчастіше.

Вебінари

Технічна підтримка

Технічна підтримка доступна всім нашим користувачам. Ми завжди поруч. Є питання? — Наша команда допоможе вам знайти відповідь в онлайн-чаті або за адресою support@serpstat.com.

Технічна підтримка

Serpstat Академія

Онлайн-сертифікація, документація по продукту, навчальні відео, завдяки яким ви зможете вивчити основи роботи з Serpstat самостійно.

Дізнатися більше
Serpstat Академія

Що таке підтримка Serpstat

Живе спілкування

Для всіх платних користувачів ми проводимо консультації по Skype з демонстрацією екрану: ми показуємо Serpstat в дії та відповідаємо на будь-які запитання.

Без офіциозу

Ми не любимо формальне спілкування та намагаємося пояснювати все доступно та просто — це зберігає час та допомогає швидко знайти спільну мову.

Фокус — на результат

Швидке рішення ваших задач та максимальне автоматизування процесів — от що головне для нас. Будь-які побажання та пропозиції ми передаємо розробникам Serpstat. Маєте ідеї? —Пишіть!

Живе спілкування Без офіциозу Фокус — на результат

Давайте знайомитися!

Відгуки про підтримку Serpstat

Я мала задоволення спілкуватися з техпідтримкою Serpstat та була приємно здивована тим, що вона конвертувалася в повноціний Customer Success сервіс. Дуже сподобався ваш тон спілкування, доброзичливий та без надмірного офіциозу.

Анастасія Нарчук

SEO-менеджер (Leostudio)
Як не дивно, але більш всього в сервісі Serpstat мені подобається підтримка:) Так! Саме так. Фактично миттєво отримати необхідну допомогу дуже ціно.

Іван Токарєв

Freelancer
Дуже радує наявність підтримки, робота якої дійсно налагоджена на показовому рівні. Окреме дякую за відео, підказки, консультації та екскурс по функціоналу сервісу.

Миколай Ткаченко

Керівник Студії ASM та його команда:)
В жодному сервісі, магазині чи банку, ми не зустрічали такої потужної та відкритої підтримки клієнтів. Це не тільки дуже приємно, але і дуже продуктивно, так як навіть, здавалося б, нерозв'язані питання, частково, але можуть бути вирішенні, якщо в сервісі работають такі спеціалісти.

Шпак Андрій Вікторович

Керівник дизайн-студії "БЕСТСТУДІО"
Всі прохання та питання, з якими я до Вас звертався — були вирішені на вищому рівні!

Олександр Дубинко

SEO-спеціаліст (freelancer)

Поділіться статтею з вашими друзями

Ви впевнені?

Знайомство з сервісом

Serpstat економить час, як і ми готові заощадити ваш, на знайомстві з ключовими можливостями сервісу.

Наш фахівець зв'яжеться з вами і за підсумком запропонує відповідний варіант, який може включати персональну демонстрацію, пробний період, навчальні статті та записи вебінарів, консультацію фахівця, а також комфортні умови для старту використання Serpstat.

Ім’я

Введіть адресу електронної пошти

Телефон

Будемо раді вашому коментарю

Дякуємо, ми зберегли ваші нові налаштування розсилок.

Відкрити чат технічної підтримки